O Darn Tough

 

Jedna rodina


Jsme v rodinném vlastnictví. Téměř 40 let pleteme ponožky zde v Green Mountains ve Vermontu. Jsme tři generace a víme, jak vyrábět ponožky. Vyrábět nejpohodlnější, nejodolnější a nejlépe padnoucí ponožky na světě je horlivá dovednost předávaná z otce na syna. Tento závazek, tato vášeň, to je v krvi.

 

Jedna mise


Darn Tough Vermont je rodinný americký výrobce ponožek pro koncové použití. Navrhujeme, vyrábíme, prodáváme a propagujeme nejpohodlnější, nejodolnější a nejlépe padnoucí ponožky dostupné na dnešním trhu. Tento slib je podpořen naší bezpodmínečnou doživotní zárukou. Pokud naše ponožky opotřebujete, bezplatně vám je vyměníme.

 

 

 

Jedna továrna


Jsme jedna továrna. Každý krok procesu pletení se odehrává přímo zde, u nás, chcete-li lokálně, v Northfieldu ve Vermontu. Vše pod jednou střechou nám poskytuje maximální kvalitu a kontrolu. Poskytuje ponožku, která nemá obdoby v pohodlí, odolnosti a padnutí. „Nikdo nikdy nic neoutsourcoval kvůli kvalitě,“ to je důvod, proč naše ponožky stále vyrábíme zde v Northfieldu ve Vermontu. U.S.A.

 

 

Nezodpovídáme se akcionářům. Pouze sami sobě.

 

 

Jak pomáháme


Podívali jsme se na způsoby, jak bychom mohli pomoci s reakcí na COVID-19. Faktem je, že pleteme, nestříháme a nešijeme – na to nejsme připravení – a výroba masek nebylo něco, co bychom si mohli jen objednat. Ale měli jsme ponožky a věděli jsme, že pokud existuje něco, co bychom mohli udělat rychle, bylo vyrobit více ponožek. Něco jedinečného, co přináší prospěch lidem. Ponožka Foodbank Farmer's Market — 100 % výtěžku věnujeme na - Vermont Foodbank.

 

Close up look at the design on the Vermont Foodbank sock

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení